اعظم حاجی عباسی دبیر کل جامعه زینب(س):۱۲ فروردین روز تحقق حق انتخاب مردم مبارک باد

۱۲ فروردین روز تحقق حق انتخاب مردم مبارک باد

۱۲ فروردین روزی است که ملت ایران به جمهوری اسلامی آری گفتند و با رای خود خواستار حاکمیت رای اکثریت مردم بر اساس مبانی اسلامی شدند .
۹۸/۲ درصد رای مردم به جمهوری اسلامی حاکی از پایگاه عاطفی و احساسی مردمی جهت استقرار جمهوری اسلامی بود . پایگاه عاطفی و احساسی برای دگرگون سازی همه جانبه یک جامعه کافی نیست . چرا که برای رسیدن به این مهم و داشتن پشتوانه محکم و پایگاه قوی مردمی برای نظام ، نیاز به آگاهی بخشی و تبیین اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت برای مردم میباشد .
شایسته است که پس از گذشت ۴ دهه از استقرار نظام جمهوری اسلامی با رای آری مردم و در گام دوم انقلاب ، اهداف نظام به روز رسانی و بازخوانی شده و آگاهی بخشی ملت نسبت به اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت و تبیین حقوق و تکالیف متقابل مردم و مسئولین نظام در دستور کار مردان دیانت و سیاست قرار گیرد ، تا نظام همراهی ، همدلی و اعتماد مردم را بیش از پیش داشته باشد .
جامعه زینب ( س ) که خود مولود انقلاب است ، روز استقرار جمهوری اسلامی را که حاصل خون شهدا و رهبری داهیانه حضرت امام میباشد را به محضر رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» ، تمامی خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران تبریک و تهنیت میگوید.

اعظم حاجی عباسی
دبیر کل جامعه زینب(س)
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *