BREAKING NEWS
Search
جامعه زینب س

بیانیه جامعه زینب (س) به مناسبت سالگرد حماسه نهم دی

photo_2016-12-29_00-08-03هفت سال پیش در چنین روزی ملت بزرگ و استوار ایران بار دیگر وفاداری خود به انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را به منصه ظهور رساندند و با حضور پرشور خود در حماسه نهم دی ۱۳۸۸ بار دیگر بر پایمردی خود در راه حفظ و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی، تاکید کردند.

در نهم دی ماه ۱۳۸۸ علاوه بر اینکه مردم بزرگ ایران در برابر فتنه ای که توسط دشمنان پیدا و پنهان طرح ریزی شده بود، محکم و استوار ایستادند، اتفاق مبارک دیگر این بود که شاهد حضور نسل های مختلف انقلاب دوشادوش یکدیگر و بصیرت همگانی آنان بودیم.

حماسه نهم دی ماه ۱۳۸۸ نشان داد که حتی اگر تمام دنیا مانند سد محکمی بر سر راه عزم و اراده ملت ایران برای دست کشیدن آنها از پشتیبانی انقلاب اسلامی بایستد، باز هم نخواهد توانست این سیل خروشان را متوقف و مایوس کند.

جامعه زینب (س) ضمن قدرانی و سپاس از ملت شریف ایران برای بصیرت بی نظیرشان در پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل (ره) و پیروی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سالگرد حماسه نهم دی ماه ۱۳۸۸ را گرامی می دارد.

 

اعظم حاجی عباسی

دبیر کل جامعه زینب (س)
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *