BREAKING NEWS
Search
جامعه زینب س

پیام تسلیت جامعه زینب (س) به مناسبت حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه دلخراش آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که منجر به مجروح و شهادت تعدادی از هموطنان و به ویژه آتش نشانان جان برکف و فداکار شد، موجبات جریحه دار شدن افکار عمومی را فراهم کرد.
جامعه زینب (س) شهادت تعدادی از ماموران آتش نشانی که فداکارانه در راه انجام وظیفه، جان به جان آفرین تسلیم کردند را به مردم ایران و خانواده داغدارشان تسلیت می گوید و ضمن ابراز همدردی با آنان، علو درجات الهی را برای این عزیزان از دست رفته از حق تعالی خواستار است. همچنین امیدواریم که آتش نشانان و افرادی که در زیر آوار این ساختمان گرفتار شده اند، با تلاش امدادگران نجات بیابند و به سلامت به آغوش خانواده خود بازگردند.
متاسفانه به رغم تلاش هایی که توسط نیروهای امدادی و آتش نشانی برای کمک رسانی به آسیب دیدگان شد، در جریان این حادثه تنی چند از هموطنانمان مصدوم و مجروح شدند که برای تمام آنها سلامتی و شفای عاجل از خداوند منان خواستاریم.
امیدواریم مسئولان امر به دور از بهره برداری های سیاسی و جریان سازی و توجیه و مسئولیت را به گردن دیگران نهادن، به موضوع رسیدگی کنند تا دیگر بار شاهد این فجایع دردناک نباشیم. همچنین امید می رود که مسئولان ذیربط هر چه سریع تر نسبت به بررسی دقیق دلایل وقوع این حادثه دلخراش اقدام کنند و اطلاع رسانی شفاف در این مورد انجام شود.

اعظم حاجی عباسی
دبیر کل جامعه زینب (س)photo_2016-12-29_00-08-03
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *