دبیر جامعه زینب (س) دامغان:

سیاست ناب محمدی (ص) در تمام عرصه ها جاری شود

دبیر جامعه زینب (س) دامغان و نایب رییس خانه احزاب استان سمنان و فعال قرآنی و سیاسی دامغان در خصوص جایگاه تشکل ها و فعالان سیاسی از دیدگاه قرآن و عترت (علیهم السلام) سخنانی را در سالن یادگار امام استانداری سمنان ایراد کرد. 
در این سخنرانی که با حضور دکتر چاووشی، استاندار جدید سمنان و معاونان و تشکل های سیاسی و احزاب استان سمنان برگزار شد، زهرا صادقی با اشاره به آیه «ما ارسلنا من رسول لیطاع الا باذن الله» گفت: خداوند همه پیامبران را علاوه بر پیامبری رییس قرار داده است و باید همه از آنان اطاعت کنند و علاوه بر اینکه نبوت او را باید قبول داشته باشند باید از او اطاعت هم کنند.
او در ادامه افزود: ما که در زمان غیبت به سر می بریم باید تلاش کنیم به تمدن نبوی و سیره نبوی عمل کنیم تا بتوانیم زمینه ساز تمدن مهدوی باشیم و باید تلاش کنیم که قدرت در دست خوبان جامعه قرار بگیرد.
دبیر جامعه زینب (س) دامغان در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: امام صادق (ع) می فرماید که اگر می خواهید دعای شما مستجاب بشود، نزد یک زاهد و عابد عزلت نشین نروید، بلکه نزد یک سلطان عادل بروید تا برای شما دعا کند و دعای او مستجاب می شود. این موضوع نشان می دهد که اصلا بدون قدرت و حکومت، امکان اجرای احکام و فرامین الهی وجود ندارد.
صادقی در ادامه گفت: من به عنوان نماینده فراکسیون اصولگرایان استان سمنان در خانه احزاب اعلام میدارم که بزرگترین عرصه گاه تقرب به خداوند سیاست نبوی، ولایت علوی، فاطمی و زینبی است.
نایب رییس خانه احزاب استان سمنان خاطرنشان کرد: احزاب و تشکل ها یعنی ساماندهی خط ولایت و سیاست و خط قرمز ما ولایتمداری درسایه سار قرآن و عترت است و بر خود واجب می دانیم که به حکومت فعلی خالصانه خدمت کنیم و به قول معروف گوشه کار را بگیریم؛ چرا که بزرگترین مشکل ما عدم تشکیلاتی کارکردن و انقلابی و سیاسی کار کردن است.
صادقی با تاکید بر اینکه باید سیاست ناب محمدی (ص) در تمامی عرصه ها جاری و ساری شود، اظهار داشت: تا به این ترتیب نشاط، سرزندگی، تعامل سازنده و تحمل یکدیگر که از شاه بیت های سیاست کاری استاندار جدید است، به وجود بیاید و یک انقلاب اداری و شایسته سالاری دراستان سمنان محقق شود ولو اینکه آن آدم شایسته و توانمند از خارج استان به کار گرفته شود.
او با اشاره به اینکه امروز روز درک درست از موقعیت زمان و مکان است و باید به دور از تعصبات به فکر رشد و توسعه کشور و استان با پشتیبانی دولت باشیم، گفت: از همه احزاب و گروه ها و تشکل ها می خواهیم که با همراهی و همدلی و هوشیاری، دشمنان داخلی و خارجی را از خودمان ناامید و دوستان را خوشحال و امیدوار کنیم.
دبیر جامعه زینب (س) دامغان در پایان اظهار داشت: بدون شک یکی از مصادیق زمینه سازان حکومت مهدی (عج) فعالان سیاسی، تشکل ها و احزاب هستند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *