بیانیه ترلان رضایی عضو شورا مرکزی و دبیر جامعه زینب(س)در شهر ارومیه بمناسبت شهادت دکتر محسن فخری زاده پدر هسته ای ایران

“بسم الله الرحمن الرّحیم”
🏴منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا”


سرداری دیگر، پس از سالها قدرت آفرینی دانشمندانه با علم، این بار با شهادت خود بر اقتدار ملت ایران افزود.
بار دیگر دست جنایتکار عناصر خود فروخته و وابسته به بیگانگان و صهیونیسم بین‌المللی با هدف شوم مقابله با پیشرفت‌های علمی کشور، یکی از چهره‌های برجسته علمی و پژوهشی، مدیران و دانشمندان هسته ای ایران اسلامی را آماج حملات تروریستی قرار داده و به شهادت رساندند و قلب ایران و هر انسان آزاده ای را پر از حزن و اندوه نمود.
🔹قطعا شهادت دانشمند برجسته و فرهیخته هسته ای «محسن فخری زاده»، رونق بیشتری به دستاوردهای علمی کشور خواهد بخشید.
🏴شهادت این دانشمند فرهیخته و مهم هسته ای و مجاهد علم و عمل را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت ایران، جهاد علمی و به خانواده‌ی ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.
دشمنان بدانند هرچه تبر بزنند، زخم نمی شود که هیچ، جوانه هم می زند، و قطعا راه شهیدان و بویژه مجاهدان علم و عمل، پرشتاب تر از گذشته تداوم خواهد داشت. دشمنان بدانند، هر پر کشیدنی،تمام شدن نیست!شاخه‌ای که چیده می‌شود،ریشه می‌دهد دوباره، سبز می‌شود، برگ و بار می‌دهد…
مولای ما، سربازانتان، انگار عهدی با جمعه ها بسته اند، که یکی پس از دیگری در خون خود غلتیده و در مقام یک شهید به دیدارتان می آیند.
اگرچه دشمنان، امروز در طبل شادی می‌کوبند، اما بدانند که خون این دانشمند فرزانه، درخت رویش‌های انقلاب را پربارتر کرده و دلیرمردان این مرز و بوم، منتقم سخت آن شهید گرانقدر خواهند بود.
“وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ”
و آنان که ظلم و ستم کردند، به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند.
شهادتت مبارک دانشمند هسته ای
شادی روح شهدا، صلوات.
دبیر شهر ارومیه ترلان رضایی
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *