بیانیه دبیر جامعه زینب( س) شهر مقدس بهمن

در آستانه روز جهانی قدس جامعه زینب سلام الله علیها شهرمقدس بهمن طی صدور بیانیه ای ، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرد.

 

بسمه تعالی
امام خمینی (ره): فلسطین پاره تن اسلام است .

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است . روزی که فریادهای مرگ بر اسرائیل مسلمانان ندای ” هیهات من الذله ” را در گوش ظالمان طنین انداز خواهد کرد .

به حق که روز قدس روز تبلورعینی حمایت امت اسلام و ملت های آزاده از قیام و آزادی خواهی ملتی بزرگ و قهرمان است.

این روز بزرگ که یادگاری ارزشمند از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران است نمادی از اتحاد و وحدت جهان اسلام در مقابل کفر، زیاده خواهی و ستیزه گری می باشد. در این روز مسلمانان در جای جای این کره خاکی بدون داشتن مرزهای مشترک و حتی زبانی واحد یک صدا آزادی قدس را فریاد می زنند.
در این روز بزرگ صهیونیست خواهد فهمید که که دنیا علیه ظلم و ستم بیدار شده است و همگان در انتظار تحقق وعده الهی برای ظهور منجی عالم بشریت و گسترش عدل ، توحید و عدالت خواهند بود.

جامعه زینب سلام الله علیها شهرمقدس بهمن ، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از اقشار شریف ایران اسلامی دعوت به عمل می آورد تا همه با هم، هم دل و یکصدا در این روز با تاسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همچون گذشته، با آرمان‌های قدس شریف تجدید میثاق نموده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانیم.

جامعه زینب( س) شهر مقدس بهمن.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *