شکایت شورای مرکزی جامعه زینب از یک سایت جعلی به نام این تشکل در فضای مجازی

شورای مرکزی جامعه زینب در پی وجود یک سایت که این شورا آن را جعلی خوانده است از دبیر کل خود تقاضا کرده است که شکایت این تشکل را به مراکز جرایم رایانه ای اعلام کرده، افراد سوء استفاده کننده را مورد پی گرد قانونی قرار داده و نتایج را به اطلاع شورای مرکزی برساند.
نامه شورای مرکزی جامعه زینب به دبیر کل آن از این قرار است:
متن کامل نامه:
به نام خدا
سرکار خانم مریم بهروزی
دبیر کل محترم جامعه زینب (س)
با سلام و احترام
همگان واقفند که جامعه زینب (س) تشکلی شناخته شده است که طبق اساسنامه، مجمع عمومی خود را با حضور نماینده وزارت کشور که جهت رسمیت یافتن و تایید انتخابات می باشد تشکیل می دهد. اعضای شورای مرکزی، بازرسین و داورها توسط آرای اعضا، در مجمع انتخاب شده و در پی برگزاری انتخابات، اخبار مجمع عمومی به اطلاع عموم رسانده می شود.
اعضای انتخاب شده در اولین نشست شورای مرکزی بعد از مجمع دبیرکل، قائم مقام دبیرکل، و معاونین واحدهای مختلف را انتخاب می کنند که این افراد و اسامی و معاونت ها نیز در پی نشست شورای مرکزی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد. به این ترتیب جامعه زینب (س) تشکلی است که همواره دبیر کل و قائم مقام و اعضای شورای مرکزی و معاونت های آن با نام و هویت مشخص به جامعه معرفی می شوند. این تشکل با عشق به جمهوری اسلامی و در جهت حفظ اصول، آرمان ها و ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی به وظایف خود طبق اساسنامه عمل می کند.
به گزارش خبرگزاری ها خبر مربوط به آخرین مجمع عمومی جامعه زینب که در ۱۹ خرداد سال ۱۳۸۹ برگزار شد اعضای شورای مرکزی این دوره عفت شریعتی، فاطمه قائنی، اعظم حاجی عباسی، فرشته غلامی، منیژه معصومی، توران ولی‌مراد، آزاده عرب نژاد، الهه مولایی، طیبه میرزا اسکندری، امّ الفخر علامه، فاطمه ایلشاهی، مریم عربی، مریم‌السادات سادات شریف، مریم آل اسدالله می باشند. بازرسین انتخاب شده خانم ها مریم محمودزاده‌، خدیجه ناطق، طاهره رحیمی و داورها نیز خانم ها شهلا حبیبی و فاطمه زعفرانی می باشند. پایگاه اطلاع رسانی رسمی جامعه زینب (س) نیز (zeinab.ir) می باشد که به اطلاع رسانی مشغول است و توسط معاونت روابط عمومی اداره می شود است.
در کمال تاسف در فضای مجازی شاهد هستیم که سایتی با استفاده از آرم و نام جامعه زینب از این نام سوء استفاده کرده و حتی بدون این که نام فرد یا افرادی را معرفی کرده باشد بیانیه ای نیز صادر کرده است. تاسف بیشتر این که بعضی از سایت های دیگر بدون توجه به جعلی و بی هویت بودن سایت مزبور و بدون توجه به این که سایت مزبور نام هیچ فردی را در خود ندارد به این بیانیه استناد کرده و به تکثیر آن نظر پرداخته اند.
سعه صدر و بخشش حضرتعالی قابل تحسین و تقدیر است ولی شورای مرکزی جامعه زینب (س) اجازه نمی دهد که افرادی بدون اسم و رسم و بدون اجازه و بدون هویت از آرم و نام جامعه زینب سوء استفاده کرده و مقاصد خود را از طریق سایتی جعلی درفضای خبری پراکنده کنند.
ما اعضای شورای مرکزی مصرانه از حضرتعالی تقاضا داریم که شکایت این تشکل را به مرکز جرایم رایانه ای ارائه کرده، افراد سوء استفاده گر را مورد پی گرد قانونی قرار داده و نتایج اقدام و پی گیری های خود را به اطلاع شورای مرکزی برسانید.
پایگاه جعلی که از آرم و نام جامعه زینب (س) سوء استفاده کرده است jamezeinab.com می باشد.
شورای مرکزی جامعه زینب