بیانیه جامعه زینب(س) در مورد حوادث تروریستی تهران

“حفظ حیثیت و آبروی انقلاب اسلامی و نظام، امروز بر همگان واجب است”  ” امام خامنه ای ”

تروریست ها و داعشی های کور دل خواستند کمربند انتحاری خود را دور مرقد مطهر مقتدای امت و  خرداد و بهار و بهارستان ما بپیچند و تعصب کور  و جهالت  عمیق شان را در تهران ما پراکنده کرده و اندوه و سوگ را نصیب ایرانیان کنند.

غافل از اینکه ما متحدتر و یکصدا تر از قبل در کنار هم هستیم و اجازه نمی دهیم که تروریست ها به اهداف شوم خود که متفرق کردن مردم و تضعیف  روحیه ملت غیور و شریف و شجاع ایران اسلامی است، برسند.

همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند، در شرایط حساس کنونی، جریان های سیاسی وحدت و یکدلی را حفظ نموده و از هر گونه تضعیف و تخریب رقبای انتخاباتی و جریان های غیر همسو پرهیز و اجتناب نمایند.

ما با چنگ زدن به ریسمان الهی، وحدت خود را به رخ جهانیان خواهیم کشید و دست در دست هم با تمام توان همراه و گوش به فرمان امام و پیشوای زمان خود نقشه های شوم بدخواهان را خنثی نموده و در جهت رشد و تعالی جامعه ایرانی تلاش میکنیم.

جامعه زینب (س) ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی هفدهم خرداد ماه که توسط داعش و داعشیان به وقوع پیوست، برای شهدای این حادثه علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر جمیل از خداوند منان مسالت دارد. همچنین مراتب تقدیر و تشکر خود از نیروهای امنیتی برای پایان دادن به مسائل رخ داده را ابراز می دارد.

اعظم حاجی عباسی، دبیر کل جامعه زینب (س)
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *