همزمان با نیمه ماه رمضان و به همت جامعه زینب (س) شهرستان دامغان

کانون قرآن وعترت امام حسن مجتبی (ع) افتتاح شد

کانون قرآن وعترت امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه رمضان امسال، همزمان با ولادت پیشوای دوم شیعیان در شهرستان دامغان افتتاح شد.
زهراصادقی، دبیر جامعه زینب (س) شهرستان دامغان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر گفت: این کانون از طرف زهرا نظم آرا، دبیر بازنشسته و فرزند مرحوم حاج عباسعلی نظم آرا جهت فعالیت های قرآنی به مدت پنج سال به طور رایگان اهداء شده است و بنا به اظهار کتبی ایشان، درصورت تداوم فعالیت های قرآنی برای همیشه وقف حضرت زینب (س) خواهد شد.
صادقی در ادامه افزود: مساحت این کانون ۳۶۰ متر است که در دامغان که فاقد مرکز قرانی و معارف اهل بیت و پرکردن اوقات فراغت بانوان است، فضای مناسبی برای فعالیت های قرآنی این منطقه محروم به شمار می آید.
او عنوان کرد که کانون قرآن وعترت امام حسن مجتبی (ع) با مدیریت زهرا موذن زاده، استاد قرآن و حافظ قرآن استانی و کشوری، زیر نظر جامعه زینب (س) اداره خواهد شد.
دبیر جامعه زینب (س) دامغان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی صمیمانه و دلسوزانه امام جمعه این شهرستان، حجت السلام والمسلمین سید محمد حسینیان و ابوالفضل حسن بیگی، نماینده پرتلاش دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: این عزیران در راه اندازی و افتتاح کانون قرآن وعترت امام حسن مجتبی (ع) صمیمانه و دلسوزانه ما را همراهی کردند و در ادامه راه نیز مساعدت خواهند کرد.
صادقی در پایان از شورای مرکزی جامعه زینب (س) هم که همراهی و همدلی دلسوزانه ای برای افتتاح کانون قرآن وعترت امام حسن مجتبی (ع) داشته است، تشکر و قدردانی کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *