اجتماع بزرگ زینبیون همزمان با میلاد زینب کبری(س)

اجتماع بزرگ زینبیون با بیش از ۱۰۰۰نفر جمعیت، همزمان با میلاد با سعادت دخت علی مرتضی زینب کبری (سلام الله علیها) در هیئت شیفتگان امام حسین علیه السلام برگزار شد. روز سه شنبه سوم بهمن ماه، عاشقان ودلدادگان اهل بیت علیهم السلام، دور هم جمع شدند تا عاشقانه ترین روز را به جشن و سرور بنشینند.
این محفل باشکوه با آیات نورانی کلام الهی آغاز شد و فضا به برکت آیه آیه قرآن مبین نورانی شد و با قرائت دعای سلامتی امام زمان (عج) و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ادامه داده شد.
حضور خانواده معزز شهدا و به خصوص مادر شهید مدافع حرم حمید قاسم پور، معنویتی وصف نشدنی به این محفل داده بود. شاعر توانا آقای پاسیار برادر شهید اسماعیل پاسیار از کانون مداحان و شاعران آیینی بودند که با اشعار وسروده های زیبای خود دلها را جلا دادند. همچنین آقای خیراندیش با نوای گرم خود حضار را به فیض رساندند.
سخنرانان این محفل باشکوه هم دبیر جامعه زینب (س) و مدیریت موسسه خیریه حضرت زینب (س) خانم حسامی و استاد حوزه علمیه خانم مسعودی بودند.

هم خوانی مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام به سرپرستی و مدیریت خانم طباطبایی قسمتی از این محفل بود. دخترانی که پدر و مادر آنها نام زیبای زینب را بر آنها برگزیده بودند تا در روز محشر با افتخار نزد فاطمه زهرا سلام الله علیها حاضر شوند و به نام خود ببالند به قید قرعه جوایزی را دریافت کردند.

همچنین به سه نفر از بیمه شدگان حضرت زینب (س) با دریافت دفترچه بیمه و کمک به دختران بی سرپرست به قید قرعه هدایایی اهدا شد و تجلیل از پرستاران زحمت کش  بیمارستان امام خمینی «ره» که از اعضای جامعه زینب (س) هستند.

حضور ذاکران و نوای گرم آنها قسمتی دیگر از جشن وصف نشدنی بانوی صبر و ایثار بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *