گزیده ای از سخنان دبیر کل جامعه زینب(س) در دومیـن نشست مشترک جامعه روحانیت مبـارز و احـزاب اصولگـرا

دومیـن نشست مشترک جامعه روحانیت مبـارز و احـزاب اصولگـرا


دومیـن نشست مشترک جامعه روحانیت مبارز و احزاب اصولگرا در خصوص توافق صورت گرفته جهت انتخاب ۸ نفر از دبیران کل به نمایندگی از طرف ۴۸ حزاب در  شورای مورد نظر ، روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۹/۸/۲۲ راس ساعت ۹ صبح برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی جامعه زینب(س)، در این نشست هر یک از دبیران یا نمایندگان رسمی احزاب پیشنهاد و نظرات خود را درباره چونگی انتخاب نمایندگان شورا عنوان کردند.
در این نشست نیز دبیرکل جامعه زینب(س) سرکار خانم اعظم حاجی عباسی پیشنهاد کردند: با توجه به اینکه احزاب در پرورش  رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و شورای اسلامی شهر موفق  نفش بسزایی   دارند، می بایست سهم بیشتری نسبت به شخصیت های حقیقی داشته باشند بطور مثال جامعه زینب(س) چندین نماینده زن مجلس و یک وزیر پرورش داده و به نظام تقدیم کرده است . بنابراین نباید رای آن با یک شخص حقیقی که  درون همین تشکیلات رشد و نمو پیدا کرده  یکی باشد.
به همین دلیل پیشنهاد می کنم که سهم حضور احزاب در شورا ۲ برابر شخصیت های حقیقی باشد. همچنین  با توجه به اینکه زنان لیست شوراهای شهرها باید توسط احزاب معرفی و تعیین و حمایت شوند میزان سهم زنان در مرکز تصمیم گیری اصولگرایان مشخص گردد و نسبت به وزن حزب متبوع خود حضور موثری داشته باشند و بتوانند نقش تعیین کننده داشته باشند .
در ادامه این نشست نیز آقای بادمچیان دبیر کل محترم حزب موتلفه در حمایت حرف سرکار خانم حاجی عباسی بیان کردند :
همه حضار، جامعه روحانیت تمام تلاش خود را بکنند که احزاب نسبت به مسئله حضور زنان توجه ویژه ای داشته باشند، در عین اینکه اگر  تعداد بانوان که هستند و از طرف احزاب معرفی می شوند، آن مجموعه را ندارند حتما برای این نیمه پیکر ما توجه ویژه ای کنند. همچنین اشاره کردند از بحث شخصیت ها صرف نظر کنیم و توجه ویژه خود را به  احزاب ببریم.

 

در پایان این نشست پس از رای گیری  مصوب شد با توجه به اینکه ۴۸ حزب حضور دارند و در این انتخابات شرکت میکنند  به ۶ گروه متشکل از ۸ حزب تقسیم شوند و هر گروه یک نفر را به عنوان نماینده خود معرفی نماید و هفته آینده نشست جامعه روحانیت مبارز با نمایندگان منتخب احزاب برگزار گردد.

 

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *