مراسم ختم قرآن|جامعه زینب

کمیته مشترک زنان و نمایندگان زن در شوراها

روابط عمومی جامعه زینب (س) تشکیل کمیته مشترک زنان و نمایندگان زن در شوراهای شهر و روستا را در اختیار این رسانه قرار داد. متن کامل خبر از این قرار است:

جامعه زینب (س) با همراهی احزاب زنان اصولگرا و سایر تشکل های زنان، کمیته مشترک با نمایندگان زن در شوراهای شهر و روستا تشکیل می دهد. اکنون که انتخابات شوراها در پیش است این کمیته مشترک در نشست هایی که با نامزدهای مستقل از بانوان و از گروه های مختلف که اعلام آمادگی جهت حضور در شوراها نموده اند نشست هایی را برگزار می کند.

هدف از این نشست ها شنیدن مواضع و برنامه های این کاندیداها برای حضورشان در شوراها و نحوه تعامل آن ها با تشکل های مردم نهاد و با زنان جامعه است. به علاوه این نشست ها فرصتی است جهت اعلام مواضع و مطالبات زنان به کاندیداها و قول حمایت و همکاری و مساعدت با این بانوان جهت پی گیری هر چه بهتر مطالبات و سلامت زنان و خانواده ها در شوراهای شهر و روستا.
اولین نشست این کمیته با خانم هایی از طیف های مختلف اصولگرایان است که اعلام آمادگی کرده اند جهت حضور در شوراها.
میهمانان این نشست، خانم ها: طاهره رحیمی (دبیرکل جامعه فاطمیون)، فرحناز قندفروش، اوتادی، فاطمه احمدی، سادات شریف، لیلا خدامرادی، عشرت شائق
زمان نشست: ۴شنبه ۲۵ اردیبهشت، ساعت ۵ تا ۷ بعدازظهر
مکان نشست: دفتر مرکزی جامعه زینب (س)، واقع در خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات اللهی (ویلا)، خیابان سپند شرقی، پلاک ۳۲، زنگ چهارم، طبقه سوم. – ساختمان تابلو انجمن روزنامه نگاران مسلمان را دارد.-
تلفن های تماس: ۸۸۹۱۹۶۵۱ و ۲
از حضور رسانه های جمعی و سایت های خبری و تحلیلی بانوان جهت طرح سوالات و انعکاس نظرات استقبال می شود.
مدیر کمیته مشترک زنان با نمایندگان زن در شوراها
توران (فرشته) ولی مراد