بیانیه جامعه زینب(س)در خصوص ۱۳ آبان ماه:بزرگداشت ۱۳ آبان ماه سال ۵۷ که متقارن گشته با سه واقعه مهم

بیانیه جامعه زینب(س)در خصوص ۱۳ آبان ماه:بزرگداشت ۱۳ آبان ماه سال ۵۷ که متقارن گشته با سه واقعه مهم 

بزرگداشت ۱۳ آبان ماه سال ۵۷ که متقارن گشته با سه واقعه مهم شهادت تنی از دانش آموزان در رژیم پهلوی ، تسخیر لانه جاسوسی و سالگرد تبعید حضرت امام خمینی(ره) که حقیقتا نقطه عطفی در جریان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.
تبریک و تهنیت عرض نموده و بر این اساس باور داریم ۱۳ آبان تنها یک روز نمادین در تاریخ جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه زاییده ی حرکتی فراگیر و اثربخش از نسل جوان و پویای تاریخ انقلاب اسلامی است که اگرچه جوانانی که رشد و نمو خود را در رژیم طاغوت سپری نموده اند اما در سایه سار اندیشه امام (ره ) و رهبری معنوی ایشان ظرفیت مبارزه و حرکت بر خلاف جریان های استعمارگر و سلطه جو مثل آمریکا را داشته اند.
و از این رهگذر این نسل یک نسل استکبار ستیز و ضد سلطه جویی در تاریخ معرفی می گردد.
و می بینیم که اندیشه های آنها که مبارزه با سلطه گری و سلطه جویی آمریکای خونخوار بود در طول سالیان پس از انقلاب در آزمون و خطاهایی که ما در مقابل نظام سلطه جهانی داشتیم که برایمان باور پذیر گشت.

در نگاهی که بی اعتمادی ما به آمریکا و دولت های سلطه جو همواره در افق نگاه دور اندیشانه امام راحل بوده است. و امروز پس از گذشت بیش از ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی این دوراندیشی ها در بد قولی ها، بد اخلاقی ها و زیاده خواهی های آمریکا برای نسل جوان امروز نیز اثبات شده است.
نسلی که می داند رشد و رویش اش در سایه سار استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی هویدا خواهد شد و این محقق نمی‌شود مگر آنکه جلوگیری از زیاده خواهی های شیطان بزرگ را امروز در تمام ساحت های اجتماعی از عرصه ی فرهنگ، سیاست و اقتصاد سر لوحه برنامه های خود در راه مبارزه با نظام سلطه گر قرار دهیم.
و از این رهگذر خود را از گذشته آماده تر و آگاه تر نمائیم.
تا نسل امروزمان خودباوری و اقتدار ما را به روزهایی روشن تر، امیدوارنه تر و زیباتر از امروز ببرند و باور داشته باشیم که امریکا امروز مثل انسان در حال غرق شدنی است، که هر چیزی را برای جلوگیری از غرق شدن خود دستاویز می نماید.
امروز آمریکا با جنگ و خونریزی های مختلف خود در خاورمیانه در حال غرق شدن است.
بر این اساس به هر چیزی به عنوان یک محل و پناهگاه برای نجات خود نگاه می‌کند.
بر این اساس نفوذ فرهنگی به همراه تحریم‌های اقتصادی اهرم هایی است که دولت مستکبر را برای رسیدن به اهداف شوم و منافع اش راهنمایی می کنند.
و این گونه می خواهند کشوری را که هزاران سال تاریخ و تمدن دارد را به زانو درآورد.
اما زهی خیال باطل زیرا ایران را خوب نمی‌شناسد چرا که اگر می شناخت هیچگاه برای به زانو در آوردن ش تلاش نمی‌کرد.
و این گونه است که باید پس از گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی باید بگوییم ایران باتلاق طمع جویی های آمریکا خواهد شد و به زودی در این باتلاق گرفتار خواهد آمد.
باتلاقی که منجر به خشک شدن سرچشمه‌های ظلم آمریکا در جهان از صهیونیسم تا داعش خواهد گشت و اینگونه تاریخ درس خود را خواهد داد و خدا سنت دفاع از مظلوم و خواری ظالم را به زودی بر پازل جهانی نشان خواهد داد.
به امید رسیدن آن روز منتظر خواهیم ماند تا در صبح واقعه در لشکر منتقمین از ظالمان از ازل تا ابد بمانیم و جزو منتظرین حقیقی اجرای عدالت برای بشر در این کره خاکی باشیم.

اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *