بیانیه جامعه زینب (س ) به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

بیانیه جامعه زینب (س ) به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

بسمه تعالی
انتخابات هم حق است و هم مسئولیت ( مقام معظم رهبری )

این حق و مسئولیت هم برای رای دهندگان باید لحاظ شود هم رای گیرندگان .
انتخاب حق مردم است و شاخص ترین درس عاشورا حق ” انتخاب ” است .
این حق برای مردم محفوظ است که بر اساس تشخیص خودشان به هر کاندیدایی رای بدهند و هیچگونه تحمیل و تکلیفی از طرف جریانات بر آنها نباشد .
همچنین مردم تکلیفشان است که با بررسی کارنامه و برنامه افراد و آگاهانه رای دهند ، حتی اگر فقط یکنفر را میشناسند و میتوانند با اطمینان خاطر به او رای دهند .
مهم مشارکت حداکثری در انتخابات است که تثبیت کننده مشروعیت نظام بوده و موجب اقتدار نظام میباشد .
حضور و مشارکت زنان میتواند تاثیر بسزایی در این مهم داشته باشد ، چرا که زنان نیمی از پیکره جامعه هستند که بر نیم دیگر تاثیرگذارند .
لذا حضور حداکثری و با نشاط زنان در پای صندوق های آراء حائز اهمیت است .

مشارکت سیاسی به عنوان یکی از معیارهای سنجش میزان توسعه یافتگی سیاسی جوامع در سطوح مختلف همواره مورد توجه خاص محققان و اندیشمندان قرار گرفته و در راستای کارامد نمودن نظام اجتماعی و سیاسی امری مقبول است و توسعه بدون مشارکت سیاسی متوازن و رقابت منصفانه و انتخاب آزادانه معنا پیدا نمیکند .
در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، جامعه زینب (س) به عنوان یک حزب فراگیر ، مولود انقلاب ، دلسوز و گوش به فرمان ولی زمان ، آحاد مردم علی الخصوص زنان که همواره نقش بسزایی در پیروزی انقلاب و استقرار جمهوری اسلامی داشته و پیشگام و پیشرو در حفظ و حراست از آرمانها بوده و آینده سازان را در دامان پر مهر خود پرورش میدهند را دعوت به حضور حداکثری و پر نشاط مینماید و امید دارد که مجلس یازدهم با انتخاب درست ملت ایران مجلسی کارآمد ، متعهد ، متخصص و در راس امور باشد .

وعده ما دوم اسفند پای صندوق های سرنوشت ساز .
در پایان اعلام میداریم جامعه زینب (س) لیست ارائه نداده، و حق انتخاب را به مردم واگذار مینماید .

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *