پیام تبریک اعظم حاجی عباسی دبیر کل جامعه زینب(س) بمناسبت انتخاب شایسته سرکار خانم دکتر عفت شریعتی کوهبانی بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

خواهر عزیز و گرانقدر سرکار خانم دکتر عفت شریعتی کوهبنانی                         دبیر استان خراسان رضوی جامعه زینب(س)

با سلام و احترام

بدین وسیله انتخاب شایسته سرکارعالی را بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان را به جامعه زینب ، مردم حوزه انتخابیه ، زنان و سرکار عالی تبریک عرض نموده و حسن سرمایه اعتماد مردم را که به حق یک امانت الهی بر دوش شما نهاده را فرصتی مغتنم جهت خدمتگذاری خالصانه آن بانوی فرهیخته می دانم.

قطعا حضور سرکارعالی در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق ، ولایتمدار ، مردمی و با کوله بار ارزشمندی از تجربیات میتواند منشا خیرات و برکات باشد
با عنایت به ظرفیت و پتانسیل سیاسی، مذهبی، تشکیلاتی ، فرهنگی و اجتماعی که در شما وجود دارد میتوان امیدوار بود که در پایان دوره کارنامه درخشان جنابعالی افتخار دیگری برای جامعه زینب (س) باشد .

نیک میدانم که دغدغه مشکلات زنان میهن اسلامی ایران را دارید و تمام تلاش خود را با نگاه مادرانه در امر قانونگذاری و احقاق حقوق اسلامی زنان بکار میگیرید و مسائل زنان را در الویت قرار می دهید .

امید است که در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)رهبر فرزانه انقلاب همواره در راه آبادانی، توسعه و شکوفایی کشور گام بردارید.

ضمن آرزوی موفقیت برای سرکارعالی، از مردم بصیر، ولایتمدار و انقلابی شهرهای زرند و کوهبنان که با حضور خود پای صندوق‌های رای نماینده ای شایسته انتخاب نمودند را قدردانی می نمایم .

اعظم حاجی عباسی
دبیر کل جامعه زینب(س)
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *